מסמכים נדרשים להגשת בקשה לתיאום מס

מסמכים נדרשים להגשת בקשה לתיאום מס

לא מעט אנשים צריכים לערוך תיאום מס על מנת לעבוד במספר עבודות במקביל. במידה ולא תעשו את תיאום המס ותתחילו לעבוד במספר עבודות במקביל אחוזי המס אותם תאלצו לשלם יהיו גבוהים במיוחד. על כן חשוב מאוד לעשות תיאום מס כאשר אתם עובדים בכמה עבודות על מנת להיות זכאים לניקוי של אחוזי מס רלוונטיים בהתאם למשכורת שלכם, קראו בהרחבה באתר כאן.

אל חשש מבירוקרטיה ממשלתית ארוכה

אנשים נרתעים מכל פעולה שצריכים לעשות במשרדים ממשלתיים אך חשוב לדעת כי תיאום מס הינו הליך די פשוט שלא מצריך בירוקרטיה ארוכה ומייגעת. על כן במידה ואתם מתחילים לעבוד בעבודה נוספת חשוב להגיע ולמלא טופס 116 על מנת לעשות תיאום מס ולזכות בליקוי אחוזי מס נמוכים הרבה יותר בהשוואה לתחילת עבודה ללא תיאום מס כלל.

חשוב להכיר את טופס 116 טרם תחילת התהליך

על מנת לדעת היטב את כל מה שעליכם לעשות ולהביא במטרה להגיע מוכנים להשלמת תיאום המס חשוב להכיר את טופס 116 אותו תוכלו למצוא באינטרנט, קראו אודותיו בלינק https://taxref.co.il/eligibility-for-tax-refund. בטופס הזה אתם מתבקשים להביא כמה מסמכים רלוונטים על מנת שתצליחו להשלים את תיאום המס. מסמכים רלוונטים אלה כוללים תלושי שכר, מספר תיק ניכויים של כל המעסיקים, תעודת זהות ועוד. 

הגיעו מוכנים וסיימו את התהליך תוך מספר דקות!

במידה ותגיעו מוכנים עם כל הטפסים הרלוונטיים תצליחו לעשות תיאום מס תוך מספר דקות בודדות ללא הליך ארוך ומייגע כפי שנהוג במשרדים ממשלתיים. על כן מומלץ מאוד להכיר את טופס 116 אותו תאלצו למלא בתוספת כמה מסמכים אותם עליכם יהיה להביא במטרה להשלים את כל תהליך תיאום מס תוך מספר דקות בודדות.

מנעו ניכוי מס של קרוב ל 50%

חשוב לדעת כי במידה ולא תעשו תיאום מס אחוזי המס שירדו לכם יהיו קרובים ל 50% למרות שבפועל אתם זכאים לניכוי מס של אחוזים בודדים בלבד. על כן חשוב להבין כי תהליך תיאום מס הינו תהליך חובה לכל מי שרוצה לעבוד בעבודה נוספת. תכירו את טופס 116, הגיעו עם כל הטפסים הרלוונטיים ותצליחו לערוך תיאום מס מלא תוך מספר דקות בודדות.

כתוב/כתבי תגובה