מיהי טלי אנגור ואיך היא יכולה לעזור לכם בהתמודדות עם אוטיזם?

מיהי טלי אנגור ואיך היא יכולה לעזור לכם בהתמודדות עם אוטיזם?

אם אתם הורים לילדים אוטיסטים, אתם בוודאי עוסקים (החל מרגע האבחון של ילדכם), בלא מעט פעילות חשובות לטיפול ומניעת גורמים אשר עלולים להחמיר את הסימפטומים האוטיסטיים, קראו בנושא בלינק הזה. 'אוטיזם' היא הפרעה נוירולוגית אשר הופכת את החיים לקשים ומאומצים יותר, בעוד שמי שסובל מן ההפרעה – יצטרך להתמודד עם לא מעט סימפטומים, כמו היעדר היכולת לייצר קשר עין או קשר בסיסי עם הסביבה. ילדים שנמצאים על הספקטרום האוטיסטי יחוו חזרתיות בתנועות או בהתקפי זעם. מי שסובל מההפרעה: יאבק בתנועות גוף חדות, בחוסר שליטה על הגוף, קשיים בדיבור ובשפה ומשאר מצביים פיזיים כמו הפרעות שינה, כאבי ראש, הפרעות אכילה, ועוד.

בכול הנוגע לאבחון נכון של חומרת ההפרעה: בדיקות מעבדה מדויקות ומתן פתרון עבור לא מעט מהתסמינים של ההפרעה- חשוב להכיר אשת מקצוע בשם טלי אנגור, אשר פועלת כדי לצמצם בעיות פיזיות ולהטיב עם איכות חייהם של אוטיסטים. זאת באמצעות שיטת C.A.T 

השיטה, נועדה כדי לאבחן את הבעיות הפיזיות של המטופל, כמו חוסר במינרליים, זיהומים ואלרגיות, כמו גם חוסר בוויטמינים ותזונה לקויה ועוד. בעוד שמכך היא יכולה להתאים טיפול המבוסס על שינוי לטובה בפעילויות המטבוליזם של הגוף. 

מצב גופני ירוד או כזה שחסרים בו מרכיבים חשובים – עלול להחמיר את הסימפטומים האוטיסטים. לכן אנגור בחרה בשיטה זאת כדי להטיב עם חייהם של מי שסובל מהפרעה על הספקטרום האוטיסטי. 

כמה עובדות על טלי אנגור

טלי אנגור היא אשת מקצוע בעלת תואר שני בכימיה תרופתית מאוניברסיטת בר אילן (קראו עוד פרטים בלינק https://tali-angor.com/treatment). לאנגור תואר ראשון בכימיה תרופתית והיא בעלת B.Sc.Pharm ברוקחות. טלי מתמחה בטיפול באוטיזם על פי גישה אינטגרטיבית ורב מערכתית והיא מתמחה בטיפול באמצעות תוספי תזונה, בפסיכיאטריה ונוירולוגיה. לנגור, חברה לשעבר בארגון הרוקחות בישראל

באמצעות הטיפול של טלי, אפשר לזהות גורמים גנטיים, לאתר מזהמים וחיידקים ולהבחין בנוכחות של פטריות מזיקות בגוף. בכך היא מקנה מענה לבעיות מטבוליות תוך סילוק רעלים והשלמת חוסרים תזונתיים ומכאן: התאמת טיפול אישי באוטיזם. 

קראו גם: האם יש השפעה של גיל הילד על אופן הטיפול בהרטבה?

כתוב/כתבי תגובה