סטרפאון – כמה זה מסוכן?

סטרפאון – כמה זה מסוכן?

כל חנות סקס כיום מגוון אביזרי מין אטרקטיביים אשר נודעו להסב עונג מיני לגברים ונשים כאחד. בין המוצרים אשר הפכו פופולאריים – אפשר למצוא את הסטראפאון: חגורה שעליה ישנו דילדו רוטט עשוי סיליקון שמסב עונג לגברים ונשים. הפעילות המינית שמתאפשרת באמצעות סטרפאון, היא פעילות מכול הסוגים והיא מאפשרת הנאה לזוגות הטרוסקסואליים, כמו גם עבור זוגות חד מיניים. אבל מה צריך לדעת על המוצר?

מדוע דווקא סטארפון והאם האביזר בטוח לשימוש? 

לפני שנדון בדרך השימוש באביזר, חשוב לדעת כי מי שמפחד מאביזרי מין: כדאי שידע כי בבחירת מוצר איכותי עשוי מהחומרים הנכונים , כמו למשל סטרפ און עשוי סיליקון גמיש, אין צורך לפחד מהאביזר, שכן מרבית הדילדו והוויברטורים ושאר אביזרים אשר נועדו לשימוש תוך שליטה מוחלטת במכשיר, נחשבים בטוחים מאד. בכך מצטרף גם הסטראפ און אל מגוון אביזרי מין איכותיים וטובים שמסבים עונג רב.

מה צריך לדעת על אביזר מין מסוג זה?  

בכול הנוגע למבנה של המוצר, מדובר בחגורה מותאמת לכול גודל, אשר מתלבשת על המותניים, כאשר באמצע החגורה ישנו דילדו באורכים שונים. כיום, כול סוג של סטראפאון, יעניק את החוויה המושלמת של חדירה וגינאלית או אנאלית, אשר מרגישה ממש כמו הדבר האמיתי. בכך אפשר להנות מחדירה גם כאשר אין איבר מין זכרי בנמצא, בעוד שבכך אפשר לעורר את כול מערכות העצבים ולהנות מעינוג כפול, בעת השימוש באביזר. 

מי שמשתמש במוצר, יוכל להנות מחומרים רכים אך גם קשיחים במידה הנכונה בעוד שמדובר באביזר מושלם עבור גברים שרוצים להנות מחדירה אנאלית, ועבור נשים שרוצות להעצים את העונג בחדירה וגינאלית או אנאלית. 

לסיכום, באמצעות אביזרי מין, אפשר להנות מיותר אופציות בעת קיום יחסים, ובכך לענג את בני הזוג ואחד את השנייה (או את השני). 

כתוב/כתבי תגובה