איך מנקים שטיח בצורה הטובה ביותר

איך מנקים שטיח בצורה הטובה ביותר

ככל הנראה יצא לכם לשמוע לא מעט טיפים או שיטות כיצד הכי מומלץ לנקות שטיחים, אך עדיין אתם מתקשים לראות את השטיחים שלכם נקיים באופן מושלם? חשוב להדגיש כי ניקוי נכון של השטיחים עשוי להאריך את החיים שלהם, ולא פחות חשוב לגרום לכם להרגיש הכי בנוח בכל פעם שאתם רואים אותם. השטיחים הם אחד מהכלים העיצוביים הטובים ביותר לבית או למשרד, וחשוב מאוד שתתחזקו ותנקו אותם בצורה טובה בכדי שתוכלו לקצור את הפירות בסופו של יום.

איך מנקים שטיח בצורה הטובה ביותר?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בטרם אתם מתחילים לבצע ניקוי מעמיק של שטיח עגול למשל זה כמובן להסיר את כל הלכלוך היבש. גם אם אינכם רואים אותו, בכל יום מצטבר על השטיח כמות גדולה במיוחד של לכלוך יבש – ולכן חשוב מאוד להסיר אותו על מנת לקבל את התוצאות אליהם אתם שואפים. בסופו של יום אם לא תבצעו את הניקוי היבש תמצאו את עצמכם עובדים לשווא בתקווה לראות תוצאות שככל הנראה לא ממש יגיעו.

כעת אתם יכולים לעבור לניקוי הרטוב של השטיח – בין אם מדובר בניקוי ידני או בניקוי המתבצע על ידי מכשיר מיוחד. בשלב הזה תוכלו להשתמש בחומרי הניקוי הייעודיים לשטיח שלכם, ביחד עם מים וכמובן מטאטא שביחד איתו אתם משפשפים את השטיח ומכניסים את חומר הניקוי אל תוך השטיח. חשוב מאוד לבצע את השלב הזה ביסודיות על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

לאחר שאתם מבצעים את השלב הרטוב, תצטרכו לתת לשטיח כמה שעות של התייבשות בשמש – כך תוכלו לוודא כי כאשר אתם מגיעים לשלב האחרון שהוא שלב השאיבה, השטיח עצמו יבש. לאחר שהשטיח יתייבש, תוכלו לקחת את שואב האבק שלכם ולעבור על השטיח פעם אחרונה. בשלב הזה אתם בעצם מוודאים כי לא נותר לכלוך על השטיח, ואתם מבליטים את התוצאות שאליהם רציתם להגיע.

לאחר שביצעתם את כל השלבים הללו, השטיח שלכם יהיה נקי בצורה האידיאלית כאילו רכשתם אותו ממש עכשיו מהאתר שבלינק הזה – ואתם כמובן כבר יכולים להחזיר אותו אל המקום שממנו לקחתם אותו ולעבור היישר את הניקוי של השטיח הבא.

כתוב/כתבי תגובה