חדר בריחה – האם זה עדיין להיט

חדר בריחה – האם זה עדיין להיט

חדרי הבריחה והאתגר הסוחף הזה, נכנס בשנים האחרונות חזק לחובבי הריגושים והאקסטרים ההרפתקני בארץ ובעולם. זו חוויה מאתגרת ומרתקת שתמיד כייף לשחק בה ולהשתתף כקבוצה במשימות שמציעות חדרים אלו. כגודל הקושי והאתגר הרב כדי לצלוח משימות אלה ולסיים אותם בכמה שפחות זמן – כך העניין בהם יהיה הרבה יותר סוחף ומאתגר, ראו דוגמא באתר.

האם חדרי הבריחה עדיין נחשבים להיט?

ובכן, כמו לכל דבר בחיים יש עליות וירידות וגם בטרנדים שמשתוללים בעולם מבחינת הריגוש שלהם גם כאן הסיפור דומה. זה לא אומר שהטרנד בהכרח דעך לו אך כמובן שאינו פופולארי כמו בתחילת דרכו. אז, קבוצות רבות של חובבי האטרקציה היו סוגרים מקומות לחדרי בריחה שבוע מראש.

לאילו גילאים מתאים לשחק בחדרי בריחה?

מכיוון שזו משימה אתגרית המפתחת את החשיבה בצורה מעוררת כבוד היא כמובן תתאים לכל גיל ובלבד שידע מה הוא עושה ומה מטרת המשחק. בכלל בישראל קיימים עשרות רבות של חדרי בריחה מכל הסוגים והמינים הפרוסים בכל הארץ מהצפון עד לדרום על מנת לאפשר לכם השחקנים למצוא את חדרי הבריחה השונים שיתאימו לרצונכם ולאתגרכם בקלות ולהזמין משחקים באזור הרצוי לכם.

האם קיימים חדרי בריחה מפחידים?

הכייף האמיתי בחדרי בריחה יהיו אשר יהיו, זה האתגר והשאיפה לסיימו ולצאת ממנו כמה שיותר מהר. ישנם חדרי בריחה מפחידים מאוד שמעבר להיותם מאתגרים וקשים לפתרון נוסף להם גורם הפחד מה שעושה מכל העניין חוויה הרבה יותר גדולה.

כנראה שלילדים, חדרי בריחה מסוג זה יתאימו פחות אך לא בכל מקום הם קיימים. אפשר לשאול במקום או טלפונית כל חברה שמפעילה חדרי בריחה ולקבל הצעות לאילו גילאים זה מתאים ולקבל הצעות לקבוצות גדולות

>אולי יעניין אתכם לבדוק שוברים למסעדת גורמה

למי מתאים חדר בריחה?

חדרי בריחה מתאימים לאנשים שאוהבים אתגר חשיבתי. בגדול, הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר או חדרים ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים ובפריטים שונים הנמצאים בחלל החדר כדי לפתור סדרה של חידות ולמצוא רמזים – לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל שלרוב יהיה כ-60 דקות.

כתוב/כתבי תגובה