קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים – במה נבחר

קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים – במה נבחר

אנשים שכבר הפנימו כי הדרך הכי נוחה להתנייד ברחבי העיר או סתם כאלה שמעדיפים לבלות כך את שעות הפנאי שלהם ואין להם רישיון נהיגה או רכב, מחפשים אחר פתרון עם רכישה של קורקינט או אופניים חשמליים. אך, מה יהיה הכי עדיף מבין שתי אופציות שנראות טובות ללא כל הבדל משמעותי על פניו?

שאלה של מחיר

בתחילת כל עניין וגם בסופו, כל דבר שעולה כסף הוא כזה שעליו רוצים לשלם כמה שפחות. ישנם הבדלים בין העלות של אופניים חשמליים לבין קורקינטים חשמליים כמו באתר, ודבר זה תלוי בדגם שיכול להיות יקר בכל אחד מאלה, עם מקצה רחב של שיפורים. בעוד קורקינט חשמלי יגיע לכדי כמה אלפי שקלים, העלות של אופניים חשמליים ממשיך לטפס הלאה מעבר לעלות הזו אל מספר של חמש ספרות למשקיענים.

מעדיפים לשבת בנסיעה

הדבר הכי בסיסי בנסיעה שאותה מבצעים עם כלי כמו קורקינט הוא הדרך שבה הגוף נמצא בזמן הנסיעה, וזה אחד מן ההבדלים היותר בולטים בין נסיעה על קורקינט חשמלי לבין אופניים חשמליים. נסיעה באופניים היא כזו שמתבצעת בצורה של ישיבה על המושב לעומת מצב של עמידה בנסיעה על קורקינט. לא לכל אחד מתאימה הפוזיציה הזו של עמידה לאורכה של נסיעה שיכולה להיות יחסית די ארוכה, ולכן כדאי לשקול היטב את ההבדל הראשוני והבסיסי הזה שבין אופניים לבין קורקינט טרם הרכישה. לא בטוחים מה עדיף? יוצאים לנסיעה על דגם מומלץ בכל אחד מאלה, ואז מבינים בצורה יותר טובה עם מה מרגישים הכי בנוח לנסוע ברחבי העיר.

אופן האחסון ללא שימוש

אחד מן הדברים שאותם יש לשקול היטב ברגע בו בוחרים בין קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים הוא את אפשרות הקיפול, ועד כמה זו קלה לביצוע ומהירה, וגם כזו אשר מביאה אל מידות קטנות ממש שאיתן נוח לאחסן את כלי הנסיעה הזה ללא כל מאמץ, קראו בהרחבה. הקיפול של הקורקינט הוא עדיף בעיני רבים, לעומת אופניים שלא תמיד מתקפלים והקיפול של אלה הוא הרבה פחות נוח אצל רבים מרוכבי האופניים שפשוט מתמודדים עם דגמים שאינם מקופלים.

כתוב/כתבי תגובה