הפלגות לקפריסין – למה הן כל כך פופולאריות?

הפלגות לקפריסין – למה הן כל כך פופולאריות?

הפלגות ללימסול קפריסין אהובות מאד על הישראלים בגלל כמה וכמה סיבות ולכן הם מגיעים לאי הפופולארי לעיתים תכופות.

הפלגות לקפריסין 

הפלגה ללב ים היא חוויה נפלאה. עוזבים את המרינה באחת מערי הנמל בישראל ומפליגים מערבה ללב ים. במהלך ההפלגה נהנים משעות של רוגע, מוסיקה טובה, מאכלים משובחים ובעיקר נהנים מהפסטורליות של גלי הים. אם מצליחים לראות בדרך דגים ובעיקר דולפינים מקפצים סביב היאכטה זו חגיגה ושמחה גדולה.

עגינה בקפריסין 

כשיורדים מהיאכטה בקפריסין, יש הרבה מאד דברים שאפשר לבצע וכולם אהובים מאד על הישראלים:

  • שהייה בחוף הים המקסים של קפריסין, הנאה עצומה מצלילה במים התכולים ושחייה במים היפהפיים.
  • בנופים ייחודיים על הרים ובמקומות נוספים עורכים סיורים ביקבים וטיולים קולינריים שמתאימים בתור טיול משפחתי בקפריסין למשל. הנאה עצומה לטייל בסמטאות שוקקות החיים ובשווקים הצבעוניים, טעימה של פריטים ייחודיים ודברים לא מוכרים לקהל. כמו כן סיורים מקצועיים ביקבים הממוקמים בכפרים השונים וכל אחד מהם מתמקצע ברקיחה של יינות אחרים.                                                                                     
  • שופינג במרחק חצי שעה טיסה מישראל. בקפריסין כדאי להיכנס לקניונים ולבקר בחנויות של מותגים בין לאומיים המציעים את הטרנדים האחרונים בעולם האופנה. עוברים בין החנויות שאפשר לרכוש בהן שפע של ביגוד אופנתי לכל המשפחה ובכל סגנון יוצא דופן, הנעלה , תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה בטיב מעולה, משחקים ומוצרים רבים נוספים. חלק מהמותגים הללו עדיין לא פתחו סניפים בישראל ולכן הסיור הזה דומה מאד לקפיצה למדינה אירופאית אחרת. 
  • ההיצע הקולינרי של קפריסין הוא נפלא ולכן כדאי להגיע למסעדה איכותית, ליהנות מארוחה משובחת המכילה מאכלים אותנטיים כמו סופלקי, ירקות ופירות טריים וקינוחים נפלאים.
  • עמוסי חוויות חוזרים עם כל השקיות הכבדות ליאכטה ומתחילים להפליג לכוון המרינה בישראל. 

כתוב/כתבי תגובה