שיווק עסקים ב2020: אלה אפיקי השיווק הטובים ביותר

שיווק עסקים ב2020: אלה אפיקי השיווק הטובים ביותר

שנת 2020 בפתח, ואין ספק שעולם העסקים ותחום השיווק שינו את פניהם בעשור האחרון באופן ניכר. לקראת השנה האזרחית שמתקרבת, ריכזנו את אפיקי השיווק הטובים ביותר עבור בעלי עסקים. שנתחיל?

קידום אתרים אורגני

מנוע החיפוש גוגל הוא ללא ספק אחד הכלים השימושיים ביותר בקרב גולשים, מה שהופך את קידום האתרים לאחד מאפיקי השיווק הטובים ביותר. קידום אתרים כולל לא מעט שלבים, החל ממחקר מילים ועד לאופטימיזציה טכנית של האתר. פה נעצור לציין שחשוב להיעזר בחברת קידום מקצועית, ובשל העובדה שהעבודה מתבצעת דרך הרשת, אין חשיבות למיקומה הפיזי של הסוכנות. שנדגים? ובכן, REGO היא חברת קידום אתרים שמקדמת עשרות אתרים במגוון רחב של תחומים, בארץ ובעולם. למרות שהיא שוכנת בדרום, רוב לקוחותיה ממוקמים באזורים שונים ברחבי הארץ.

רשתות חברתיות

קשה לדבר על שיווק מבלי לציין את כוחן של הרשתות החברתיות. בין אם מדובר בהקמת עמוד עסקי בפייסבוק, פרופיל ייחודי באינסטגרם, ערוץ יוטיוב או אפילו פינטרסט – ולו בשל העובדה שרשתות חברתיות נחשבות לאפיק שיווקי מצוין. יתר על כן, ניתן לפרסם באמצעות מודעות בסרטוני יוטיוב, מה שעשוי להיות מועיל בעבורכם. כמו כן, יש לא מעט כוח להקמת קבוצת פייסבוק, אך שימו לב שזה לא מתאים לכל בעלי העסקים. יתרה מזאת, אל תמהרו לפתוח פרופילים בכל הפלטפורמות, ולו כי רק חלקן עשויות להתאים לעסק שלכם.

קידום ממומן דרך Google Adwords

אפיק שיווקי נוסף שעשוי להועיל לכם הוא גוגל אדוורדס, שהרי מדובר על מערכת הפרסום של גוגל, דרכה ניתן לייצר מודעות שיופיעו לגולשים שחיפשו ביטויים קונקרטיים. חשוב לומר שאפיק זה אינו מחליף את הקידום האורגני, אלא יכול להיות נהדר בנוסף אליו.

מה לגבי השיווק המסורתי?

אין לזלזל בשיווק המסורתי, כמו מודעות בעיתונים או פרסומות בטלוויזיה, אך חשוב להבין שכיום השיווק הטוב ביותר מתקיים בדיגיטל. ניתן בהחלט לשלב בין השניים, ולו כדי להפיק את המיטב מתהליכי השיווק העסקיים.

שנת 2020 מתקרבת אלינו בצעדי ענק, וזה זמן נהדר לעבוד על תוכנית עסקית ממוקדמת הכוללת את מלוא אפיקי השיווק האידיאליים ביותר בעבורכם.

כתוב/כתבי תגובה