כל הסיבות לא לנקות את ספת הבד שלכם באופן עצמאי

כל הסיבות לא לנקות את ספת הבד שלכם באופן עצמאי

לאור השימוש הרב בספות בסלון מצטבר בהם הרבה מאד אבק ופסולת. כאשר מנקים אותם באופן שוטף לא מצליחים להסיר את כל מה שקיים בהם ולכן כשמדובר על ניקיון יסודי ומקצועי עדיף לפנות למומחים כדי שיבצעו זאת.

ניקוי מקצועי של ספות

לאורך זמן מצטברים בין חלקי הספות חיידקים רבים אשר אינם נראים לעין ולמען בריאותם וההיגיינה של בני הבית קיימת חשיבות רבה לנקות זאת באופן יסודי ומקצועי אחת לשנה, או במקסימום אחת לשנתיים.

לחברת ניקוי הספות קיים מכשור מקצועי בעל יכולת יניקה גבוהה מאד ולכן הם יונקים באופן סיסטמתי את כל השאריות שהצטברו על הדפנות ועל כל צידי המושבים, בעומק מעמיק ובכל הרבדים שלהם, ראו לדוגמה ניקוי ספות בד.

באמצעות מכשור מיוחד, המומחים שוטפים את הספות תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, מזרימים את המים ומסננים אותם. הלקוחות בדרך כלל המומים מהעובדה שכל המים שיוצאים הם שחורים אף על פי שהיה נדמה שהספה מלוכלכת, אך במידה סבירה ולא כל כך משמעותית.

טיפול בכתמים על הספות

בנושא הכתמים אפשר לראות שקיימים כמה סוגים של כתמים שנובעים מכמה מוצרים שונים שנשפכו על הספה. הטיפול הוא פרטני בכל אחד מסוגי הכתמים, כדי שבסופו של דבר כולם ייעלמו. מדובר בפרויקט לא פשוט והצוות המיומן משתמש בחומרים ובשיטות מיוחדות כדי להעלים הכול.

העובדים עושים את המיטב אך לא הכול אפשרי ובמקרה של כתמים עקשניים מצליחים להבהיר אותם במעט.

היתרון של עבודה מקצועית על ניקוי באופן עצמאי

מי שמנקה את הספות באופן עצמאי באמצעים פשוטים ונורמטיביים הקיימים ברשותו, לא יצליח אף פעם להגיע לרמה של ניקיון, כמו של אלו המגיעים עם מכשור ייעודי.

למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.5-stars.co.il!

כתוב/כתבי תגובה